Uprzejmie informujemy, że przedstawiane w tym serwisie informacje o ofercie reklamowej skierowane są i dotyczą przede wszystkim przedsiębiorców i instytucji.

W innym przypadku prosimy o kontakt
tel. (22) 555 68 13, e-mail: reklamaczasopisma@agora.pl

logo
Strona dla reklamodawców logo

Wydajemy kilkanaście tytułów o różnorodnej tematyce. Nowoczesne, atrakcyjne graficznie, dostosowane do potrzeb i zainteresowań współczesnych czytelników.

Wśród nich są miesięczniki poradnikowe dla kobiet i dla młodych rodziców, magazyny o tematyce lifestylowej, shoppingowej, wnętrzarskiej, budowlanej oraz motoryzacyjnej.

Wersje internetowe oferują dodatkowe materiały multimedialne i narzędzia społecznościowe.

symbol

SERWISY INTERNETOWE

 • Avanti

  Avanti

  Nowe kolekcje, trendy, porady stylistek - wirtualny świat mody dostępny całą dobę! Avanti24 to ponad 500 tysięcy ubrań i dodatków w naszym sklepie, setki gotowych zestawów na co dzień i specjalne okazje, dziesiątki porad przygotowanych przez stylistki oraz codzienne informacje ze świata mody i urody.

  przejdź do serwisu

  Avanti24.pl

 • Logo24

  Logo24

  Serwis shoppingowo-lifestyle'owy przeznaczony dla aktywnych i nowoczesnych mężczyzn. Logo24 to ekskluzywne wywiady, najnowsze trendy w modzie, nowinki technologiczne oraz gadżety z męskiego świata.

  przejdź do serwisu

  Logo24.pl

 • Magazyn Kuchnia

  Magazyn Kuchnia

  Magazyn-kuchnia.pl to serwis kulinarny prezentujący nie tylko smaczne i sprawdzone przepisy, ale również rozmowy z najznakomitszymi szefami kuchni oraz porady i tajniki sztuki kulinarnej. Redakcja odwiedza restauracje na całym świecie, dzięki czemu czytelnicy znajdą doskonałe rekomendacje gdziekolwiek się znajdą.

  przejdź do serwisu

  magazyn-kuchnia.pl

 • Bryła

  Bryła

  Bryła.pl to serwis o architekturze, pełen najnowszych i wyjątkowych projektów z Polski i świata. Miłośnicy pięknych form, unikatowych budynków i niebanalnych miejsc znajdą tu wiele inspiracji. Redakcja tropi i piętnuje architektoniczne "makabryły" oraz wybiera polskie Bryły Roku - najlepsze architektoniczne realizacje, powstałe w kolejnych latach.

  przejdź do serwisu

  Bryła.pl

 • Świat Motocykli

  Świat Motocykli

  Swiatmotocykli.pl to serwis dla miłośników skuterów i motocykli. Użytkownicy znajdą w nim testy najnowszych jednośladów, porady techniczne dotyczące używanych motocykli, informacje ze świata i relacje z krajowych imprez motocyklowych.

  przejdź do serwisu

  swiatmotocykli.pl

 • Logo

  Logo

  Ładnydom.pl to serwis o budowie i remoncie domu, urządzaniu wnętrz i pielęgnacji ogrodu. Czytelnicy znajdą tu mnóstwo fachowych porad, projektów domów, prezentacji mieszkań i ogrodów, metamorfoz, inspiracji, nowości ze sklepów oraz ciekawostek ze świata designu. Redakcja złożona z pasjonatów codziennie stara się, by każdy dom był ładnym domem.

  przejdź do serwisu

  ŁadnyDom.pl

symbol

WYDANIA DRUKOWANE

 • Avanti

  Avanti

  Magazyn Avanti to ekskluzywny miesięcznik dla młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Publikujemy w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe, a wszystko na extra wysokim poziomie.

  zobacz także serwis

  avanti24.pl

 • Logo

  Logo

  Miesięcznik dla mężczyzn, który łączy formułę pisma shoppingowego i lifestylowego. Jako jedyny na rynku zawiera obszerne działy poświęcone męskiej modzie i zasadom stylu.
  Od wydania 11/2013 pismo ukazuje się w ulepszonej formule i odświeżonej szacie graficznej, z nową, oryginalną okładką.

  zobacz także serwis

  Logo24.pl

 • Magazyn Kuchnia

  Magazyn Kuchnia

  „Kuchnia” to pierwszy polski lifestylowy miesięcznik o sztuce gotowania i jedzenia - obecny na rynku już od ponad 20 lat. Jasny podział na trzy części – Gotuj, Czytaj i Kupuj - komunikuje, że w magazynie znajdą się: ciekawe przepisy kulinarne dla początkujących i zaawansowanych; dobra literatura kulinarna z tekstami historycznymi, podróżniczymi oraz felietonami znanych autorów - Tessy Capponi-Borawskiej, Marka Bieńczyka, Ludwika Lewina, Tadeusza Pióry; wreszcie - sugestie dotyczące produktów, na które warto zwrócić uwagę.

  ZOBACZ TAKŻE SERWIS

  magazyn-kuchnia.pl

 • Dom i Wnętrze

  Dom i Wnętrze

  Luksusowy przewodnik po świecie inspirujących wnętrz i designu, jedyne pismo wnętrzarskie w Polsce proponujące ekskluzywne treści lifestylowe. Znany tytuł w październiku 2013 roku przeszedł gruntowną metamorfozę: ma większą objętość i format, nowych autorów i więcej unikalnych rubryk.

  zobacz także serwis

  ladnydom.pl/domiwnetrze

 • Cztery Kąty

  Cztery Kąty

  Cztery Kąty to pismo dla wszystkich, którzy szukają niebanalnych porad i inspiracji do zmian w swoich mieszkaniach. To ciepły i nowoczesny poradnik pełen ciekawych prezentacji, metamorfoz, praktycznych porad na zaaranżowanie przestrzeni mieszkaniowej. Prezentujemy oryginalne polskie wnętrza, godne polecenia rozwiązania architektoniczne i dekoratorskie, przeglądy rynkowe mebli, urządzeń AGD, dekoracji, materiałów wykończeniowych.

 • Ładny Dom

  Ładny Dom

  ŁADNY DOM to nowoczesny magazyn budowlany dla wszystkich szukających fachowej wiedzy z zakresu budowy i modernizacji domów. Zawiera najbardziej aktualne wiadomości z rynku budowlano-mieszkaniowego, porady architektoniczne oraz cenne wskazówki przy wykonywaniu prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych. Miesięcznik przyjazny i zrozumiały dla Czytelnika, ceniony za rzetelność, profesjonalizm, praktyczność.

 • Magnolia

  Magnolia

  MAGNOLIA
  Pismo dla osób kochających naturę,
  czerpiących radość ze swojego hobby jakim jest ogrodnictwo niezależnie od tego czy chodzi o rozległą działkę, balkon czy kwiaty na parapecie.
  Fachowe porady dotyczące pielęgnacji zieleni oraz przeglądy sprzętu ogrodniczego i narzędzi.
  Najnowsze trendy i inspiracje do tworzenia własnych kompozycji roślinnych.

 • Dziecko

  Dziecko

  „Dziecko” to pismo ukazujące się od ponad 20 lat. Zaczynaliśmy, gdy polscy Czytelnicy byli szczególnie spragnieni poradnictwa i wsparcia w rodzicielskich kompetencjach.

  Tytuł zmieniał się wraz z potrzebami odbiorców - przybywało w nim treści shoppingowych, lifestyle’owych, a z czasem także prosto podanych i wartościowych analiz tego, co rodzice mogli znaleźć w internetowym morzu informacji.

 • Świat Motocykli

  Świat Motocykli

  ŚWIAT MOTOCYKLI
  Lider polskiej prasy motocyklowej oraz ważny tytuł w całej prasie motoryzacyjnej.
  Obecny na rynku od 1993 roku.
  Współpracując ze środowiskiem motocyklistów, pismo zdobywa wiernych Czytelników zarówno wśród amatorów, jak również ludzi zawodowo związanych z tą branżą. Na łamach goszczą motocykle sportowe, klasyczne, cruisery, zabytkowe jednoślady i maszyny konstruowane
  w warsztatach specjalistycznych firm tuningowych.

skontaktuj się z nami

- Biuro reklamy Czasopism -

00-732 Warszawa, ul. Czerska 8/10