Top 5 Pytań

 • Jak wyłączyć autoodnowienie prenumeraty cyfrowej?

  Aby wyłączyć autoodnowienie, kliknij w podany link https://www.pianomedia.pl/?message=customer, a następnie wybierz opcję KONTO.
  Zostaniesz przeniesiony do ustawień konta. Wybierz ''Historię opłat'' i zmień ustawienia opłaty cyklicznej.

  Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła i/lub e-maila i nie możesz odnaleźć e-maila, który dostałeś po zakupie prenumeraty (w nim znajduje się Twoje hasło), prosimy o kontakt e-mailowy:info@pianomedia.pl lub telefoniczny: +48 22 206 21 45.

 • Zakupiłem prenumeratę cyfrową/ łączoną (wersja cyfrowa i drukowana) - skąd mogę pobrać aplikację?

  Aplikację tytułu, dla którego zakupiłeś prenumeratę, możesz pobrać z Google Play i Apple App Store. Systematycznie będziemy rozszerzać ofertę o pozostałe sklepy (Samsung Galaxy Apps i Windows Store).

 • Zalogowałem się w aplikacji, ale nie mam dostępu do wydań.

  Sprawdź, czy jesteś zalogowany:
  - jeśli tak, to w lewym górnym rogu aplikacji przycisk logowania będzie nieaktywny
  - jeśli nie jesteś zalogowany, kliknij w lewym górnym rogu aplikacji (kiosku, biblioteki) przycisk Zaloguj się, podaj e-mail i hasło.
  - jeżeli nie pamiętasz hasła, znajdziesz je w e-mailu, który dostałeś po zakupie prenumeraty. Pamiętaj - zawsze możesz je zmienić na łatwiejsze do zapamiętania. Żeby to zrobić, kliknij w opcję „zapomniałem hasła? w oknie aplikacji.
  Jeżeli jesteś zalogowany, ale nadal nie masz dostępu do wydań, prosimy o kontakt e-mailowy: pomoc.czasopisma@agora.pl lub telefoniczny: (+48) 22 555 54 55; (+48) 519 255 455

 • Jak mogę włączyć/wyłączyć autoodnowienie prenumeraty w App Store?

  Autoodnowienie prenumeraty to funkcja sklepu App Store. 24 godziny przed wygaśnięciem wykupionego okresu prenumeraty sklep automatycznie pobiera opłatę za kolejny okres i umożliwia czytanie czasopisma na urządzeniu. Użytkownik może zrezygnować z autoodnowienia prenumeraty, np. postępując zgodnie z poniższą instrukcją:

  instrukcja sklepu App Store.

  Należy:
  - uruchomić aplikację App Store i przejść na sam dół ekranu (przewijając go do samego końca),
  - w lewym dolnym rogu znajduje się klawisz Apple ID, a na nim widoczny jest adres e-mail właściciela urządzenia - należy dotknąć klawisza,
  - pojawi się okno View Apple ID - należy się zalogować,
  - w następnym oknie, pod nagłówkiem „Subscriptions?, należy dotknąć klawisza Manage - wyświetli się lista subskrypcji wykupionych przez użytkownika,
  - po wybraniu konkretnego czasopisma pojawi się okno, w którym można wyłączyć lub włączyć autoodnawianie prenumeraty.

  UWAGA, przypominamy: wszelkie zmiany (zgodnie z regulaminem sklepu) należy wykonać nie później niż 24 godziny przed upływem terminu zakończenia wykupionego lub darmowego okresu prenumeraty. W przeciwnym razie decyzja użytkownika zostanie zastosowana przez sklep od następnego okresu prenumeraty.

 • Zakupiłem prenumeratę drukowaną, kiedy zostanie wysłany do mnie magazyn?

  Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni od daty zaksięgowania płatności.

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoje opinie